Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 44€! (išskyrus Neringą)

Apie mane ir ekologiškus eterinius aliejus

Dao filosofija sako „Mokomės ne dėl savęs. Žinios turi tekėti ir harmonizuoti pasaulį“.

Esu Gražina Norvilienė, aromatologė, sertifikuota Integratyvios prancūzų aromaterapijos specialistė (mokslinės, klinikinės aromaterapijos), sertifikuota Eterinių aliejų biochemijos specialistė, dr. Bacho žiedų praktikė, natūralios kosmetikos gamintoja, saugios aromaterapijos ir sveikos gyvensenos edukatorė bei propaguotoja.

Integratyvi aromaterapija neapsiriboja eterinių aliejų naudojimu simptomams slopinti, tai sveikatinimo strategijos dalis, apimanti ir teisingą mitybą, streso valdymą, savo poreikių ir emocijų supratimą, pagrįsta geru anatomijos, fiziologijos ir biochemijos supratimu. Integratyvios aromaterapijos studijų metu didelis dėmesys buvo skiriamas aromaterapijos ir natūropatijos žinių apjungimui. Toks yra holistinis prisilietimas prie žmogaus sveikatos.

Per keletą metų išbandyti, ištestuoti eteriniai aliejai atnešė galybę naudos mano ir mano šeimos gerovei, todėl noriu tuo dalintis ir su Jumis.

Dėl savo įvairovės, kūrybiškumo ir tobulumo, gamta yra pati efektyviausia iš visų laboratorijų. Nuo neatmenamų laikų, augalai yra tas turtas, kurį žmogus gali naudoti sau terapiniais tikslais.
🌿Eterinis aliejus, išgautas iš augalo, yra sudarytas iš daugybės jam būdingų biocheminių molekulių. Dėl komponentų gausos, kiekvienas eterinis aliejus turi skirtingą terapinį poveikį žmogaus kūnui.
🌿Prancūzų distiliatorinės Laboratoire Altho eteriniai aliejai yra 100 % gryni ir natūralūs, jų chemotipai aiškiai apibrėžti, kad galėtume naudoti saugiai ir efektyviai. Laboratorijos profesinė etika yra pagrįsta pagarba žmogui ir gamtai, kas natūraliai paskatino dirbti tik su sertifikuotais, ekologiškais produktais.
🌿Ekologiškumą patvirtina keli sertifikatai. Tai reiškia, kad nei auginant, nei apdorojant bent dalį sudėtyje esančių žaliavų, nenaudojamos jokios cheminės medžiagos ar pesticidai. Tik tada produktas gali būti žymimas kaip ekologiškas.
🌿Prieš išsirenkant eterinį aliejų pravartu skirti laiko pasidomėjimui. Aromaterapijos studijoje ir elektroninėje parduotuvėje „Kvapų sode“ gausus eterinių aliejų pasirinkimas, taip pat čia gausite jus dominančią profesionalią informaciją apie saugų eterinių aliejų naudojimą.

Mano tikslas – padėti žmonėms suvokti, kad eteriniai aliejai nėra žaisliukas, juos reikia naudoti atsakingai. Norint gauti visokeriopą naudą, reikia žinoti bent pagrindinius naudojimo principus arba tartis su specialistu


Gražina Norvilienė