Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 44€! (išskyrus Neringą)

Užsakymai atlikti rugsėjo 22 - spalio 6 dienomis, bus vykdomi nuo spalio 7 d.

Apie ekologiškus eterinius aliejus

Dėl savo įvairovės, kūrybiškumo ir tobulumo, gamta yra pati efektyviausia iš visų laboratorijų. Nuo neatmenamų laikų, augalai yra tas turtas, kurį žmogus gali naudoti sau terapiniais tikslais.
🌿Eterinis aliejus, išgautas iš augalo, yra sudarytas iš daugybės jam būdingų biocheminių molekulių. Dėl komponentų gausos, kiekvienas eterinis aliejus turi skirtingą terapinį poveikį žmogaus kūnui.
🌿Prancūzų distiliatorinės Laboratoire Altho eteriniai aliejai yra 100 % gryni ir natūralūs, jų chemotipai aiškiai apibrėžti, kad galėtume naudoti saugiai ir efektyviai. Laboratorijos profesinė etika yra pagrįsta pagarba žmogui ir gamtai, kas natūraliai paskatino dirbti tik su sertifikuotais, ekologiškais produktais.
🌿Ekologiškumą patvirtina keli sertifikatai. Tai reiškia, kad nei auginant, nei apdorojant bent dalį sudėtyje esančių žaliavų, nenaudojamos jokios cheminės medžiagos ar pesticidai. Tik tada produktas gali būti žymimas kaip ekologiškas.
🌿Prieš išsirenkant eterinį aliejų pravartu skirti laiko pasidomėjimui. Aromaterapijos studijoje „Kvapų sode“ gausus eterinių aliejų pasirinkimas, taip pat čia gausite jus dominančią profesionalią informaciją apie saugų eterinių aliejų naudojimą.

Scroll to Top