Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 44€! (išskyrus Neringą)

Šiandien apie eterinius aliejus dar vienu labai svarbiu aspektu. Yra nemažai eterinių aliejų, kurių sudėtyje didžiąją dalį sudaro molekulės – seskviterpenoidai. Taip, kažkam tai skamba kaip keiksmažodis, bet nieko baisaus, apsiprasit 😊

Apart varikozinio, limfotoninio, flebotoninio poveikio, aliejai su tokia sudėtimi yra vadinami „estrogen –like“. Tai reiškia, kad suteikia panašų į estrogeninį poveikį žmogaus organizmui.

Estrogenai – natūralūs ir labai svarbūs (ypač moterims) organizme gaminami hormonai. Tinkamas jų kiekis užtikrina moters reprodukcinės sistemos sveikatą bei ilgaamžiškumą. Šio stebuklingo hormono dėka figūra įgauna žavius moteriškus apvalumus, o charakteris – nuolankumo, minkštumo ir seksualumo.

Nėra taip, kad sekviterpenoidai yra estrogenai ir veikia kaip estrogenai. Ne. Tiesiog mūsų organizme jie jungiasi prie tų pačių receptorių, kaip ir estrogenai. Taigi jie tarsi „apgauna“ mūsų organizmą, kad čia prisijungė estrogenas.

Būtų galima manyti Valio!!! Radome būdą kaip išpręsti daugelį sutrikimų, kuomet yra estrogenų trūkumas. Tai ir libido sumažėjimas, menstruacijų sutrikimai, urogenitaliniai sutrikimai, sausėjanti oda, aterozklerozės rizika, osteoporozė, psichologiniai sutrikimai, klimakterinio periodo nusiskundimai ir t.t.

Tačiau yra vienas bet. Kur veikia estrogenai, ten vyksta augimas. Kad neskatinti audinių augimo tuomet kai nereikia, šių aliejų negalima vartoti, kai yra nustatyti vėžiniai susirgimai (ar buvo prieš penkerius metus). Neatsargiai naudojant galima paskatinti šių navikų augimą.

Vaikams iki septynerių metų, nėščiosioms ir asmenims, kuriems yra nustatyti vėžiniai susirgimai, negalima naudoti:

  • Kvapiųjų šalavijų, Santalų, Morkų sėklų, Pačiulių, Niaouli (viridiflorolio chemotipo), Virgininių kadagių (dažnai vadinamų virgininių kedrų) eterinių aliejų, juose seskviterpenoidų kiekis yra didelis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių