Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 44€! (išskyrus Neringą)

Afrodiziakai. Belaukiant Meilės dienos…

 

Nors ištikrųjų jos laukti nereikia. Meilę reikia švęsti kasdien. Meilė yra visa ko esmė. Ar ne taip?

Šįkart apie tai, kaip natūraliomis priemonėmis galima pakurstyti aistrą.

Afrodiziakai tai tokios medžiagos, kurių ypatybė sužadinti aistrą, jaudulį ir troškimą. Tai gali būti maistas,  aromatai, netikėtos malonios emocijos, masažas. Tačiau nėra taip, kad afrodiziakai tiesiogiai skatintų didesnį seksualinį aktyvumą. Pavyzdžiui šokoladas stipriai skatina dopamino sekreciją. Tai būtent tas hormonas, kuris prisideda prie malonumo jausmo orgazmo metu. Kaitinantys prieskoniai, tokie kaip cinamonas, kardamonas, imbieras, gvazdikėlis, vanilė, jie yra puikūs krajotakos stimuliatoriai, kas skatina erekciją ir prisideda prie seksualinio malonumo. Maistas, kuriame gausu cinko (austrės, kakava, riešutai, lęšiai) taip pat pagerina vyrų erekciją. Todėl, tam tikra prasme tai laikoma afrodiziakais.

Tačiau geriausias afrodiziakas, tai ryšys su mylimu žmogumi, artumas ir intymumas. Tai esminiai dalykai reikalingi palaikyti emociniam, psichiniam ir fiziniam artumui. Puoselėjant ryšį ir artumą su partneriu, jūsų santykiai tikrai klestės. Vienas iš pagrindinių būdų puoselėti santykius yra fizinis prisilietimas. Tačiau kartais nutinka gyvenimas ir partneriai atitolsta, užsimiršta. Jei norite atgaivinti liepsną arba ieškote naujų būdų, kaip sustiprinti fizinį intymumą su savo partneriu, afrodiziakiniai eteriniai aliejai  gali būti tai, ko ieškote. Eteriniai aliejai jau seniai naudojami siekiant sustiprinti libido ir sužadinti aistrą! Tam tikri eteriniai aliejai veikia beveik kaip meilės mikstūra, padedanti sustiprinti pasitikėjimą, uždegti aistrą ir suteikti jums tinkamos nuotaikos, kad patirtumėte meilę. Jie sušildo sielą ir mintis, atveria emocijas artimesniam bendravimui. Veikdami nervų sistemą, padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti, padidinti pasitikėjimą savimi. Veikdami kraujotaką, skatina aistros jausmą.

 • Ko gero vienas iš galingiausių afrodiziakų Indonezijoje, Ylang Ylang gėlių žiedai. Ne veltui jie barstomi ant jaunavedžių lovos. Sodrus ir egzotiškas gėlių aromatas išsklaido nerimą, stiprina libido ir išlaisvina užslopintus jausmus.
 
 • Atpalaiduojantis ir sušildantis aromatas romatiškam vakarui (garinimui):
  • 3 lašai Ylang Ylang
  • 3 lašai Apelsinų
  • 1 lašas Kvapiųjų Šalavijų
 
 • Pačiulių eterinis aliejus padidina jūsų libido, skatindamas sveiką estrogeno ir testosterono gamybą ir sumažindamas nerimą dėl intymumo. Daugelyje kvepalų esantis pačiulis suteikia viliojantį, sodrų muskuso aromatą, kuris įžemina ir pažadina instinktus. 
 
 • Masažo aliejus romantiškam vakarui:
  • 8 lašai pačiulių
  • 4 lašai pelargonijų
  • 5 lašai benzoino dervos
  • 5 lašai bergamočių

30 ml talpos tamsaus stiklo buteliuke  sulašinkite šiuos eterinius aliejus ir užpilkite saldžiųjų migdolų, simondsijų ar kitu augaliniu aliejumi. Vienam kartui naudokite iki penkių mililitrų mišinio.

 

 • Kedrų eterinis aliejus vertinamas dėl savo atpalaiduojančių ir įžeminančių savybių. Dėl raminančio poveikio mažina nervingumą, skatina atsipalaidavimą ir nuveja šalin nesaugumą, skatina kraujotaką, sukuria saugumo atmosferą.
  • 3 lašai kedrų
  • 2 lašai nerolio
  • 2 lašai apelsinų

Medienos ir žemės aromatas įžemina ir išlaisvina instinktus. Galima derinti ir su eglių, santalmedžių, pačiulių eteriniais aliejais.

 

 • Rožių ir Jazminų aromatai moteris traukia visuomet. Jie suteikia balansuojantį poveikį nervų sistemai, pagerina nuotaiką, sumažina baimes ir nerimą, skatina pasitikėti savimi ir partneriu, didina savigarbą ir troškimą, fiziškai ir emociškai atveria širdis.
 • Cinamonų aromatas šildantis, saldus ir pikantiškas, pagerina kraujotaką, sužadina aistrą. Garinimui naudojame tik vieną lašą. Ant odos jokiais būdais netepame, nebent ypatingai praskiestą.
 • Kardamonų eterinis aliejus ramina nervų sistemą, nuima įtampą, protinį nuovargį, sušildo jausmus, skatina kraujotaką.
 • Juodųjų pipirų ir Kvapiųjų pipirų eteriniai aliejai, šildantys, aštrūs aromatai, stipriai skatina kraujotaką ir seksualinį apetitą. Aromaterapeutė Patricia Davis rašo, kad lašelis kvapiųjų pipirų (pimentų) sumaišytas su jazminų absoliutų ir augaliniu aliejumi, gali pažadinti Donžuaną savo kape!!!

Romantišką vonią kurkite su rožių, jazminų, ylang ylang, vanilės, rožmedžių, santalmedžių, kedrų, pelargonijų, pačiulių, levandų eteriniais aliejais. Keliais lašais pakvėpinkite patalus. Vatos skritinėlį, prisotintą mėgiamu aromatu, įdėkite į apatinių nėrinių stalčių.

Kurkite romantišką atmosferą ir puoselėkite fizinį bei emocinį artumą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių