Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 44€! (išskyrus Neringą)

Sloga

Ir vėl ta sloga, ir vėl nosis užgulusi, sunku kvėpuoti, išdžiūsta gleivinė, kraujuoja ir t.t. Labai nemaloni ligų palydovė.

Apie paprastą slogą sakoma, kad ji pati praeina per savaitę, gydant per septynias dienas, o taikant aromaterapiją per dvi tris dienas!!! Tai faktas. Bet su sąlyga, kad aromaterapinės priemonės naudojamos reguliariai ir taip, kaip  nurodė specialistas.

Tik beprasidedančios ar lengvos slogos atveju, antivirusiniai, antibakteriniai aliejai padeda išvengti ligos plėtros ir peršalimo komplikacijų. Veiksmingiausi eteriniai aliejai slogai gydyti:

  • spindulinių eukaliptų, rutulinių eukaliptų (kada kurį naudoti priklauso nuo žmogaus amžiaus; stiprus antivirusinis poveikis, slopina uždegimą, lengvina kvėpavimą)
  • pipirinių mėtų (puikiai palengvina kvėpavimą, nakčiai galima užlašinti ant pagalvės kampo)
  • mairūnų (atpalaiduoja suspazmavusias kraujagysles, tai puikus antiseptikas)
  • citrinų (gaivaus kvapo, padeda išvengti infekcijos)

Į 10 ml buteliuką su augaliniu aliejumi įlašinkite po lašą ar du (lašų kiekis vaikui ir suaugusiam skiriasi) visų eterinių aliejų. Šiuo mišiniu reikia tepti panosiuką ir nosies sparnelius daug kartų per dieną, kas dvi valandas. Į vidų nelašiname, nes gali sudirginti nosies gleivinę.

Kaip jau minėjau aukščiau, nakčiai gryno eterinio aliejaus lašą ar du galima užlašinti ant pagalvės kampo. Galima eterinius aliejus garinti kambaryje. Jei nosis labai „užsikimšusi“ veiksminga ant popierinės nosinaitės gabalėlio užlašinti eukaliptų e.a., suglamžyti ir įkišti į šnerves. Tik atsargiai, jei bandysite šį būdą su pipirinių mėtų e.a., kadangi jų aromatas labai intensyvus ir garai gali dirginti akis.

Jei imsitės visų šių priemonių, esu tikra, kad po kelių dienų pamiršite apie slogą 😊

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių