Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 44€! (išskyrus Neringą)

Kiekvieną kartą, kai moterys įsigyja mano gamintą kremą,
primenu joms, kad teptis kremą būtinai reikia kol veidas dar drėgnas. Kodėl?
Kokią naudą tai duoda? O kas bus jei tepsiu sausą odą? Dažniausi klausimai į
kuriuos atsakysiu paprastai ir aiškiai
😊

Mūsų oda sutverta taip, kad turi kelis sluoksnius:

·      
viršutinis sluoksnis epidermis (kurį liečiame)

·      
vidurinis sluoksnis derma (čia gyvena kolagenas, elastinas ir hialiurono rūgštis)

·      
apatinis sluoksnis hypoderma arba poodis (riebalinis sluoksnis)

Epidermio viršutinis sluoksnis vadinamas raginiu, jame išsidėstę daug į žvynelius panašių odos ląstelių. Šiame sluoksnyje pasenusios ląstelės miršta ir atsiskiria, taip užleisdamos vietą naujoms ląstelėms. Kartas nuo karto yra būtina pasidaryti odos pilingą, kad nušveisti senąsias ląteles, nes kai mes tepame kremą, tai pirmiausia jis turi prasiskverbti pro šį sluoksnį tam, kad patekti giliau.

Įsivaizduokite tokią situaciją. Pilingo jūs niekad nedarote, kitaip odos irgi nevalote. Tuomet raginis sluoksnis turbūt bus nemenkas ir senų, mirusių ląstelių klote priklota. Taigi jūs ant šio sauso sluoksnio užtepate kremą (nors ir patį brangiausią) ir kas įvyksta? Ogi viską sugeria būtent išsausėjęs raginis sluoksnis ir jokios maitinamosios ar drėkinamosios medžiagos giliau prasiskverbti neturi galimybės. Tepate ir tepate, kol apsunkusios nuo svorio senosios ląstelės visgi atsiskiria ir nukrenta su visais brangiaisiais kreme buvusiais ingredientais. Ir tada dažnai girdime frazę, – nieko man nepadeda tas kremas 😊

Na, o jei savo odą prižiūrite, valote, drėkinate ir iš vidaus, tuomet viskas puiku. Aktyvūs ingredientai esantys kosmetiniuose produktuose gali prasiskverbti į gilesnius sluoksnius dviem būdais: į ląstelę arba tarpląsteliniu keliu. Tam, kad medžiagos prasiskverbtų į ląsteles, pagrindinė sąlyga – oda turi būti pridrėkinta. Kuo daugiau oda pridrėkinta, tuo ji laidesnė vandenyje tirpstančioms medžiagoms. Tokia jau mūsų fiziologija.

O tarpląsteliniu būdu yra pasisavinamos įvairios riebaluose tirpios medžiagos.

Ir dar vienas reikšmingas dalykas. Moterys dažnai panaudojusios kremą kelias dienas ar savaitę, nusprendžia, kad jis joms visai netinka ar labai tinka. Tikrąjį kosmetinio produkto veiksmingumą mes pamatysime maždaug po mėnesio. Kodėl? Todėl kad, mūsų epidermis pilnai atsinaujina per dvi tris savaites. Su amžiumi šis procesas letėja ir ilgėja. Todėl pagyvenusių žmonių epidermio atsinaujinimas užtrunka iki mėnesio. Taigi norint tikrai pamatyti odos būklės pagerėjimą, reikėtų tam tikras priemones naudoti mėnesį ar du, tuomet spręsti ar jūsų lūkesčiai patenkinti ar ieškosite kitų produktų.

Dar keli faktoriai, kurie turi reikšmės priemonių pasisavinimui:

·       Amžius. Pagyvenusių žmonių oda natūraliai netenka daugiau drėgmės, todėl būtinas papildomas drėkinimas ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

·       Saulė. Ilgas buvimas saulėje labai išdžiovina odą, būtinas papildomas drėkinimas.

·       Temperatūra. Kai oda šilta, po saulės vonių ar po dušo, jos kraujagyslės išsiplėtusios ir bet kokios kosmetinės priemonės prasiskverbia geriau.

 

Ateina vasara, daug laiko praleisime lauke, mėgausimės saule, maudynėmis, tačiau nepamirškime apie apsaugą nuo UV spindulių ir drėkinimą. Juk Vanduo – tai Gyvybė.

 Prancūzų rašytojas Antoine’as de Saint-Exupéry rašė: „Vanduo! Tu neturi nei skonio, nei spalvos, nei kvapo, tavęs negalima nusakyti, tavimi gardžiuojamės nežinodami, kas tu esi iš tikrųjų. Netinka sakyti, kad tu būtinas gyvybei: tu pats esi gyvybė! Tu pripildai mus smagumo, kurio negalima paaiškinti juslėmis, grąžini mums jėgas, kurias buvome praradę. Dėl tavęs mūsų širdyse vėl ima čiurlenti versmės, kurios jau buvo išsekusios. Tu pats didžiausias turtas pasaulyje.“

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių

Sloga