Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 44€! (išskyrus Neringą)

Apie paakių, veido priemones ir ne tik

Įvairiausi kosmetikos gamintojai žada stebuklus: neliks raukšlelių, sumažins akių paburkimą, pašviesins, panaikins tamsius ratilus…. Galime save apgaudinėti, tačiau ar ilgai? Nusipirkę patį prabangiausią kremą tikimės stebuklo. Bet ar kuri jo sulaukėte?

Oda aplink akis plonesnė ir jautresnė, jai reikia ypatingos priežiūros. Tačiau nėra jokių mokslinių tyrimų, kurie įrodytų, kad paakių zonai yra veiksmingi tik tam tikri kosmetikos ingredientai. Paprastai, tai ką tepame ant veido, turi tikti ir paakių zonai. Tačiau, reikia atsvelgti į tai, kad priemonėse negali būti erzinančių, dirginančių odą medžiagų. Norint kuo ilgiau išsaugoti gražią ir jauną odą, reikia ne tik ją lepinti natūraliomis priemonėmis, bet taip pat kreipti dėmesį į tai ką valgome, kiek judame, kiek miegame ir apskritai ar mokame ilsėtis.

Man ne už kalnų penkiasdešimt, jau netoli dešimties metų naudoju tik savo gamintas natūralias priemones veido, paakių odai, taip pat ir kūnui. Ir negaliu skųstis 😊 Žinoma, kad natūraliai atsiranda raukšlelių, bet taip ir turi būti. Veidas, akys išduoda metų patirtis, jausmus, brandą. Bet aplinkiniai mane visada pajaunina. Neseniai net prajuokino vienas pokalbis su senole, kai pasakiau jai, kad aš esu keturių vaikų mama ir vyriausiajam dvidešimtpenkeri. Ji išsižiojo ir sako, – tai kiek gi tau metų vaikeliuk?

Žinoma įtakos odos būklei turi ir genetika. To negalime nuginčyti. Tačiau vienaip ar kitaip pagerinti odos būklę natūraliomis priemonėmis tikrai galima.

Bet pirmiausia reiktų keisti gyvenimo būdą: daugiau judėti, vengti alkoholio, gerti pakankamai vandens, valgyti daug šviežių daržovių, pakankamai miegoti, rūpintis savo emocine sveikata.

Tuomet rinktis priemones, kuriose gausu antioksidantų, maitinančių ir drėkinančių medžiagų, odos atsinaujinimą skatinančių, palaikančių joje balansą. Tai natūralūs, šalto spaudimo, nerafinuoti augaliniai aliejai, įvairūs serumai su augaliniais ekstraktais, hialiurono rūgštimi, vitaminu C, peptidais ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių

Sloga