Pradedu prekybą internetu ir pirmiesiems savo klientams turiu ypatingą pasiūlymą:

Gaukite Eterinių aliejų stovelį nemokamai!

Įsigyjant 3(Japoninių Laurenių, Apelsinų, Arbatmedžių) po 5 ml eterinių aliejų!

*Pasiūlymas galioja tik perkantiems internetu.

Pristatome visoje Lietuvoje išskyrus Neringą​.

EKOLOGIŠKI

Eteriniai aliejai

Jeigu norisi ko nors „skaniai kvepiančio“, tai Laurenių eterinis aliejus bus kaip tik tas aromatas. Šviežių citrinų, saldžių vaisių ir gėlių aromatas nepalieka abejingų. Japoninis Laurenis pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis, taipogi veikia raminančiai. Stimuliuoja visą organizmą, šalina lėtinį nuovargį, padeda išgyventi sunkius, tamsius periodus. Dėl raminamųjų savybių puikiai nuveja liūdesį, nerimą ir sugrąžina gerą nuotaiką. Labai tinkamas riebios, išbertos odos priežiūrai. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl yra puikus pasirinkimas epidemijų metu aplinkos dezinfekcijai, patalpų gaivinimui.

Apelsinų eterinis aliejus, tai skysta saulės energija. Apelsinų aromatas subtilus ir šiltas, sukuria saulėtą energiją mūsų aplinkoje, stabilizuoja nuotaiką, išsklaido liūdesį ir nerimą. Stiprina optimizmą, skatina kūrybingumą ir suvokimą, jog neišsprendžiamų problemų nėra. Padeda geriau sukoncentruoti dėmesį, kelia nuotaiką, mažina įtampą, nesukelia mieguistumo.

Apelsino eterinis aliejus ramina uždegimą, padeda regeneracijai, veikia kaip antiseptikas ir stiprina imunitetą, todėl jo poveikio spektras itin platus. Jis naudojamas kosmetologijoje, aromaterapijoje ir liaudies medicinoje. Apelsino eterinis aliejus mažina skausmą, atpalaiduoja raumenų spazmus.

Tai turbūt pats populiariausias ir dažniausiai namuose naudojamas eterinis aliejus.  Pasižymi stipriu antiseptiniu, priešvirusiniu ir priešgrybeliniu poveikiu.

Arbatmedžio eterinis aliejus puikiai tinka kovai su įvairiomis ligomis, saugo nuo infekcijos plitimo, padeda sergant peršalimo ligomis, palengvina pūslelinės eigą, gydo spuoguotą odą, naudojamas grybelio gydymui, puikiai veikia imuninę sistemą.

Taip pat noriu Jums pristatyti savo rankų darbo AROMALEMPĄ

Pasiūlyma rasite mokėjimo skiltyje.

Paskubėkite, prekių su NUOLAIDA kiekis ribotas!

Registracijos ir pristatymo adresai

Lietuva

Papildoma informacija

Jūsų užsakymas

Produktas Suma
3 Eterinių aliejų komplektas + Stovelis už 1ct
  × 1
11.18
  Stovelis už 1ct
  × 1
  Arbatmedžių eterinis aliejus
(Malaleuca alternifolia) 5ml
  × 1
  Apelsinų eterinis aliejus
(Citrus sinensis) 5ml
  × 1
  Japoninių laurenių eterinis aliejus
(Litsea cubeba) 5ml
  × 1
Suma 11.18
Pristatymas
Viso 11.18
Paštomato šalis *
Paštomato miestas *
Paštomato vieta *
  • Elektroninė bankininkystė
    Elektroniniai pinigai

    Informuojame, kad sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugas Jums suteiks Paysera vadovaudamasi šių paslaugų teikimo taisyklėmis. Tęsdami apmokėjimą patvirtinate, kad sutinkate su šių paslaugų suteikimu ir jų teikimo sąlygomis.

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Rankų darbo molinė Aromalempa TIK 35 EURAI!
Rankų darbo molinė Aromalempa yra apie 20 cm aukščio. Indelis vandeniui turi būti pakankamai talpus, kad vanduo ilgai neišgaruotu. Šie reikalavimai būtini tam, kad dubenėlyje su vandeniu įlašinti eteriniai aliejai neužkaistų ir nepradėtu degti. Priešingu atveju, degant eteriniams aliejams vyksta oksidacijos procesas, gaminasi kancerogeninės medžiagos. Iš garinimo proceso Jūs ne tik, kad negaunate naudos, o netgi žalojate savo organizmą.

Dalinuosi savo trumpa istorija,
kaip aromaterapija atėjo į mano gyvenimą.