Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 44€! (išskyrus Neringą)

Pristatome visoje Lietuvoje išskyrus Neringą​.

EKOLOGIŠKAS

Apelsinų eterinis aliejus

(Citrus sinensis)

Jums tereikia padengti siuntimo ir pakavimo išlaidas.

TIK UŽ 1 CENTĄ!

Apelsinų eterinis aliejus, tai skysta saulės energija. Apelsinų aromatas subtilus ir šiltas, sukuria saulėtą energiją mūsų aplinkoje, stabilizuoja nuotaiką, išsklaido liūdesį ir nerimą. Stiprina optimizmą, skatina kūrybingumą ir suvokimą, jog neišsprendžiamų problemų nėra. Padeda geriau sukoncentruoti dėmesį, kelia nuotaiką, mažina įtampą, nesukelia mieguistumo.

Apelsinų eterinis aliejus ramina uždegimą, padeda regeneracijai, veikia kaip antiseptikas ir stiprina imunitetą, todėl jo poveikio spektras itin platus.

Apelsinų eterinis aliejus mažina skausmą, atpalaiduoja spazmus ir suteikia džiaugsmo. Ekologiškas apelsinų eterinis aliejus malšina nerimą, nervingumą, neramumą, miego sutrikimus ir depresines būsenas. Gelbėja esant virškinimo sutrikimams.

Siuntimo ir pakavimo mokestis 3.90 EUR
*Pasiūlymas galioja tik perkantiems internetu.

RINKINYS

Kai užklupo peršalimas

(voniai)

TIK €18,49!

Citrinų eterinis aliejus (Citrus limon): Naudotinas aplinkos dezinfekavimui, nes pasižymi stipriu bakteriocidiniu poveikiu. Plačiai naudojamas procedūroms nuo celiulito, nes gerai šalina vandenį iš organizmo. Aktyvina mąstymą, gerina minties koncentraciją. Taip pat naudojamas esant odos išbėrimams bei riebios ir kuperozinės odos priežiūrai.

Arbatmedžių eterinis aliejus (Malaleuca alternifolia): Tai turbūt pats populiariausias ir dažniausiai namuose naudojamas eterinis aliejus.  Pasižymi stipriu antiseptiniu, priešvirusiniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Arbatmedžių eterinis aliejus puikiai tinka kovai su įvairiomis ligomis, saugo nuo infekcijos plitimo, padeda sergant peršalimo ligomis, palengvina pūslelinės eigą, gydo spuoguotą odą, naudojamas grybelio gydymui.

Spindulinių eukaliptų eterinis aliejus (Eucalyptus radiata): Spindulinių eukaliptų eterinis aliejus yra minkštesnio aromato ir švelnesnio veikimo, todėl labiau tinkamas vaikams nei rutulinių eukaliptų e.a.

Šių trijų eterinių aliejų sinergija rūpinsis jūsų namų oro gryninimu ir saugos nuo siaučiančių virusų.

Kartu su šiuo rinkiniu jūs gausite:

Atspausdintų receptų kortelių rinkinį

+

Eterinių aliejų maišymo buteliuką

RINKINYS

Sinergijos pagal penkis Visatos elementus

(5×10 ml)

penki elementai

Rinkinys apdovanotas konkurse "Sukurta Jonavoje" aukso medaliu

TIK €57!

Vandens elementas: saldžiųjų apelsinų, rozmarinų, pelargonijų, kiparisų, ho wood, kvapiųjų šalavijų, bosvelijų, čiobrelių, romaninių ramunėlių eteriniai aliejai.

Medžio elementas: tikrųjų levandų, citrinų, bergamočių, greipfrutų, romaninių ramunėlių, japoninių laurenių, rozmarinų, mandarinų, kvapiųjų šalavijų, tropinių bazilikų eteriniai aliejai.

Ugnies elementas: tikrųjų levandų, bulgariškų rožių, saldžiųjų apelsinų, palmarozų, mairūnų, rozmarinų, kvapiųjų šalavijų, bosvelij, ho wood eteriniai aliejai.

Žemės elementas: kalendrų, pankolių, imbierų, mandarinų, muskatų, tropinių bazilikų, greipfrutų, kiparisų, japoninių laurenių, bosvelijų, mirų eteriniai aliejai.

Metalo elementas: kiparisų, japoninių laurenių, niaouli, bergamočių, kajeputų, kedrų, ho wood, imbierų, čiobrelių, muskatų, mirų, raudonėlių eteriniai aliejai.

Naudojimo būdai
Galima naudoti garinimui, įkvėpti nuo nosinaitės ant jos užlašinus kelis lašus. Praskiedus su augaliniu aliejumi įtrinti krūtinės ir saulės rezginio sritis, padus, riešus. Taip pat patirsite malonumą išsimaudę vonioje su keliais lašeliais šios nuostabios sinergijos.

Kinų medicina jau seniai naudoja eterinius aliejus, nes jie padeda nukreipti gydomąjį poveikį į tam tikrą akupunktūros tašką, kanalą ir suaktyvinti susijusią energetinę organų sistemą. Eteriniai aliejai tarsi perteikia gydymo ketinimus ir padeda išvalyti kanalų blokus bei pašalinti nereikalingas sankaupas. Be to, eterinių aliejų naudojimas kartu su akupresūra turi stipresnį sinerginį poveikį, nei veikiant akupresūrinius taškus atskirai. Kartu su akupresūra eteriniai aliejai naudojami tam, kad suaktyvinti taškus ir atverti kanalus organų gydymui ar skausmo pašalinimui, jie veikia kaip katalizatoriai. Raktas į efektyvumą, tinkamai parinkti eteriniai aliejai ar jų sinergijos. Eteriniai aliejai turi stiprią gyvybinę jėgą, aukštus vibracinius dažnius ir gali pagelbėti šalinant drėgmę, suaktyvinant blužnies či, nudrenuojant kūną,  šalinant lėtinį nuovargį,  sausinant gleives ir kita.

Gamintojas: Prancūzijos laboratorija Laboratoirealtho.fr pagal Kvapų sode užsakymą.

penki elementai