Pradedu prekybą internetu ir pirmiesiems savo klientams turiu ypatingą pasiūlymą:

Gaukite Apelsinų eterinį aliejų tik už 1ct įsigyjant 5 ml Japoninio Laurenio eterinį aliejų(Kaina: 4,99€)!

*Pasiūlymas galioja tik perkantiems internetu.

Pristatome visoje Lietuvoje išskyrus Neringą​.

EKOLOGIŠKI

Eteriniai aliejai

Jei norisi kažko „skaniai kvepiančio“, tai Laurenių eterinis aliejus bus kaip tik tas aromatas. Šviežių citrinų, saldžių vaisių ir gėlių aromatas nepalieka abejingų. Japoninis laurenis pasižymi stipriu raminančiu, antibakteriniu, antivirusiniu, poveikiu. Stimuliuoja visą organizmą, šalina lėtinį nuovargį, padeda išgyventi sunkius, tamsius periodus. Dėl raminamųjų savybių puikiai nuveja liūdesį, nerimą ir sugrąžina gerą nuotaiką.

Labai tinkamas riebios, išbertos odos priežiūrai. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl yra puikus pasirinkimas epidemijų metu aplinkos dezinfekcijai, patalpų gaivinimui.

Apelsinų eterinis aliejus, tai skysta saulės energija. Apelsinų aromatas subtilus ir šiltas, sukuria saulėtą energiją mūsų aplinkoje, stabilizuoja nuotaiką, išsklaido liūdesį ir nerimą. Stiprina optimizmą, skatina kūrybingumą ir suvokimą, jog neišsprendžiamų problemų nėra. Padeda geriau sukoncentruoti dėmesį, kelia nuotaiką, mažina įtampą, nesukelia mieguistumo.

Apelsino eterinis aliejus ramina uždegimą, padeda regeneracijai, veikia kaip antiseptikas ir stiprina imunitetą, todėl jo poveikio spektras itin platus. Jis naudojamas kosmetologijoje, aromaterapijoje ir liaudies medicinoje. Apelsino eterinis aliejus mažina skausmą, atpalaiduoja spazmus

Taip pat noriu Jums pristatyti savo rankų darbo AROMALEMPĄ

Pasiūlyma rasite mokėjimo skiltyje.

Paskubėkite, prekių su NUOLAIDA kiekis ribotas!

Registracijos ir pristatymo adresai

Lietuva

Papildoma informacija

Jūsų užsakymas

Produktas Suma
Japoninių laurenių eterinis aliejus + Apelsinų eterinis aliejus
  × 1
4.00
  Japoninių laurenių eterinis aliejus
(Litsea cubeba) 5ml
  × 1
  Apelsinų eterinis aliejus
(Citrus sinensis) 5ml
  × 1
Suma 4.00
Pristatymas
Viso 4.00
Paštomato šalis *
Paštomato miestas *
Paštomato vieta *
  • Elektroninė bankininkystė
    Elektroniniai pinigai

    Informuojame, kad sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugas Jums suteiks Paysera vadovaudamasi šių paslaugų teikimo taisyklėmis. Tęsdami apmokėjimą patvirtinate, kad sutinkate su šių paslaugų suteikimu ir jų teikimo sąlygomis.

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Rankų darbo molinė Aromalempa TIK 35 EURAI!
Rankų darbo molinė Aromalempa yra apie 20 cm aukščio. Indelis vandeniui turi būti pakankamai talpus, kad vanduo ilgai neišgaruotu. Šie reikalavimai būtini tam, kad dubenėlyje su vandeniu įlašinti eteriniai aliejai neužkaistų ir nepradėtu degti. Priešingu atveju, degant eteriniams aliejams vyksta oksidacijos procesas, gaminasi kancerogeninės medžiagos. Iš garinimo proceso Jūs ne tik, kad negaunate naudos, o netgi žalojate savo organizmą.

Dalinuosi savo trumpa istorija,
kaip aromaterapija atėjo į mano gyvenimą.